Mobilya ModelleriMobilya Markalarının En Çok Tercih Edilen Modelleri

Evkur Klima Fiyatları 2022

Evkur Klima Fiyatları 2022 yılında da her zaman olduğu gibi elden taksitli şekilde alışveriş yaparak bulunduğu ortamı ısıtmak ve soğutmak isteyenlerin takip ettiği ürünler arasında yer almaktadır eğer sizin de özellikle soğutmak için yada ihtiyaca göre yaşam alanınızı ısıtmak için kullanabileceğiniz bir klimaya ihtiyacınız varsa mağazalarda sizleri bekleyen Evkur Klima Modelleri Fiyatlarının yanı sıra 2022 indirimleri ile sizleri beklemektedir.

Evkur Taksitli Klima Fiyatları 2022
Evkur Klima Fiyatları 2022

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte özellikle büyük bir ihtiyaç haline gelen klima modelleri Evkur mağazalarında bu mevsimlerde en çok tercih edilen ürün gruplarından bir tanesi olmaktadır. Birbirinden kaliteli markalardan oluşan bu ürünler 24 aya varan vade seçenekleri ile sizleri beklemektedir.

Evkur Klima Markaları 2022 ;

  • Samsung
  • Fujiplus

Bu iki markanın ürünlerine mağazalarda rastlamanız mümkündür. Kalitesi tartışılmaz bilindik bir marka isterseniz Samsung eğer marka takıntım yok işimi görsün yer derseniz Fujiplus sizin için doğru seçim olacaktır.

Evkur Taksitli Klima Fiyatları 2022 yılında 9.299 liradan bağlamakta ve 44.381 liraya kadar çıkmaktadır lakin bu 44 bin olan ürünler salon tipi büyük boy modellerdir duvar tipi olanların maksimum fiyatı 17.500 liradır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir