Mobilya ModelleriMobilya Markalarının En Çok Tercih Edilen Modelleri

Evkur Huawei Band6 Akıllı Bileklik

Evkur Akıllı Bileklik modelleri fiyatları elden taksitle alışveriş yaparak son teknoloji modasını takip etmek isteyenlerin tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır bu kapsamda Huawei imzalı olan ve Band6 serisi olarak satılan bu ürün sizlere bir teknoloji harikası olduğunu kanıtlayacak üst düzey bir üründür ayrıca Evkur Akıllı Bileklik Fiyatları 2022 indirimleri ile sizleri bekliyor.

Huawei Akıllı Bileklik Modelleri Fiyatları
Huawei Band6 Akıllı Bileklik

Evkur Akıllı Bileklik Özellikleri ;

1. Kan oksijen satürasyonu, kandaki toplam hemoglobine göre oksijenle doymuş hemoglobinin fraksiyonunu ifade eder. Bu ürün tıbbi bir cihaz değildir ve herhangi bir hastalığı teşhis etme, tedavi etme, iyileştirme veya önleme amaçlı değildir. Kullanılabilirlik bölgeye göre değişebilir.

2. HUAWEI Band 4 Pro ile karşılaştırıldığında. Veriler HUAWEI Laboratuvarlarından alınmıştır.

3. Tipik kullanım, aşağıdaki koşullarda 14 gündür: kalp atış hızı izleme ve uyku izleme açık; ekran 200 kez kısaca kontrol edildi, 50 mesaj, 6 çağrı ve 24 saat içinde 3 alarm hatırlatıcısı; Haftada 30 dakika egzersiz. Veriler HUAWEI Laboratuvarlarından alınmıştır. Gerçek kullanım süresi, kullanım alışkanlıklarınıza bağlı olarak değişebilir.

4. Kullanılabilirlik ülkeye veya bölgeye göre değişebilir. Yalnızca Android 6.0 veya sonraki sürümlerde ve iOS 12.0 veya sonraki sürümlerde kullanılabilir.

5. Aşağıdaki koşullarda yoğun kullanım 10 gündür: kalp atış hızı izleme açık ve HUAWEI TruSleep ™ açık; ekran kısa bir süre kontrol edildi, 500 kez, 50 mesaj, 6 çağrı ve 24 saat içinde 3 alarm hatırlatıcısı; Haftada 60 dakika egzersiz yapın. Veriler HUAWEI Laboratuvarlarından alınmıştır. Gerçek kullanım süresi, kullanım alışkanlıklarınıza bağlı olarak değişebilir.

6. Bu özellik, bir iOS telefona bağlandığında desteklenmez. Kullanılabilirlik ülkeye veya bölgeye göre değişebilir.

7. Bu özellik, bir iOS telefona bağlıyken desteklenmez.

8. Bu özellik yalnızca EMUI 8.1 veya sonraki sürümlerini çalıştıran telefonlarda desteklenir ve bir iOS telefona bağlıyken desteklenmez.

Bu ürün tıbbi bir cihaz değildir ve herhangi bir hastalığı teşhis etme, tedavi etme, iyileştirme veya önleme amaçlı değildir

Evkur Elden Taksitli Akıllı Bileklik Kampanyası 2022 indirimleri başlamışken fiyatlarda uygulanan vade seçenekleri ile bu ürünü alan herkes memnun oldu sizde olacaksınız.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir