Mobilya ModelleriMobilya Markalarının En Çok Tercih Edilen Modelleri

Evkur Taksitli Motosiklet Fiyatları

Evkur Taksitli Motosiklet Fiyatları her bahar başlangıcında en çok aranan ürünler arasında yer almaktadır bu kapsamda eğer siz de sıcak yaz günlerine bir motosiklet alarak daha serin girmek istiyorsanız elden taksitle 36 aya varan vade seçenekleri ile satılmakta olan Arora marka sizlerin beğenisine sunduğumuz bu ürün Evkur Motosiklet Fiyatları 2022 kampanyası ile birlikte oldukça uyguna satılmaktadır.

Evkur Motosiklet Fiyatları 2022
Evkur Taksitli Motosiklet Fiyatları

Evkur 50cc Motosiklet modellerinden bir tanesi olduğundan dolayı herhangi bir ehliyetiniz varsa kolaylıkla kullanabileceğiniz bu ürün B sınıfı ehliyetle kullanılır yani motosiklet ehliyeti gerektirmez. 4 zamanlı tek silindir motora sahip olan , hava ile soğutma özelliği bulunan , düğmeden ateşleme ve disk frene sahip olan ve oldukça düşük yakıt ile hareket eden bu motor sizler için iyilerden biridir.

Evkur Elden Taksitli Motosiklet Fiyatları 2022 yılı indirimleri başlamışken sadece %30 peşinat vererek 24 aya varan vade seçeneklerinden faydalanmak için bir an önce Evkur mağazalarına gitmelisiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir