Mobilya ModelleriMobilya Markalarının En Çok Tercih Edilen Modelleri

Evkur Konuşan Çay Makinesi

Evkur Konuşan Çay Makinesi Modelleri arasında yer alan alman malı Homend marka sizler için sunduğumuz bu ürün emsallerine kıyasla neredeyse sizinle sohbet edecek bir üründür. Üstüne düşen belirli işleri yaptıkça size bunun bilgisini veren Evkur Konuşan Çay Makinesi fiyatının üstünde bir ürün olarak mağazalarda satışa sunulmuştur.

Evkur Konuşan Çay Makinesi Modelleri
Evkur Konuşan Çay Makinesi

Klasik görmeye alıştığımız çay makinelerinin aksine bu ürün konuşmasının yanı sıra isterseniz suyu mama sıcaklığında tutabiliyor , isterseniz bitki çayı yapabileceğiniz sıcaklıkta tutabiliyor ve isterseniz sınırsız çay keyfi için 2 saat boyunca suyu sıcak tutabiliyor.

Bitki çayı hazırlamak için yeterli sıcaklık olan 95 dereceye ulaştığında size bitki çayınız hazır diyerek bilgi veriyor ayrıca bebekli aileler için mama suyu hazırlayabiliyor böylece suyu ilk önce 100 dereceye getirerek kaynatıyor ve bakterilerden arıtıyor ardından suyu 40 dereceye düşürerek mama yapmaya hazır hale getiriyor ve size mama suyunuz hazır diyerek bilgi veriyor.

Evkur Elden Taksitle Konuşan Çay Makinesi Kampanyası 2022 avantajları ile birlikte 931 lira yerine sadece 799 liraya satılmakta olan Alman Homend marka bu ürün sizlere önerebileceğimiz fonksiyonel bir çay makinesidir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir