Mobilya ModelleriMobilya Markalarının En Çok Tercih Edilen Modelleri

Evkur Sony Playstation PS5 DualSense Wireless Controller Oyun Kolu

Evkur Sony Playstation PS5 Oyun Kolu Fiyatı bu ürünün piyasaya sürülmesinden itibaren özellikle oyun sever kişilerin takip ettiği ürünler arasında yer almaktadır bu kapsamda eğer elinizde Sony Playstation % Oyun konsolu varsa ve yedek oyun koluna ihtiyaç duyuyorsanız Evkur Playstation 5 Oyun Kolu Fiyatı olması gerekenden daha uygun rakamlara sizleri beklemektedir.

Evkur Sony Playstation PS5 Oyun Kolu Modelleri Fiyatları
Evkur Sony Playstation PS5 DualSense Wireless Controller Oyun Kolu

Sony Türkiye garantisi altında olan tamamen orijinal bu oyun kolu dahili mikrofonu sayesinde sadece bir aux kablosu ile sohbet imkanı sunan ayrıca oluştur düğmesi sayesinde oyunda istediğiniz anı kolaylıkla sosyal medyada paylaşma imkanı sunan doğal titreşim özelliği ile sizi rahatsız etmeden oyuna adapte eden tercih edilir bir üründür.

Evkur PS5 Oyun Kolu fiyatının her kuruşunu hak eden kusursuz olarak dizayn edilmiş son derece kullanışlı olmasının yanı sıra sizi oyunun içine kadar sokabilecek şekle sahip bir ürün olduğundan eğer bir Sony Ps 5 sahibiyseniz kesinlikle almanız gereken bir üründür. 899 liraya satılan bu ürün kesinlikle oyun severleri heyecanlandıracak bir etkendir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir