Mobilya ModelleriMobilya Markalarının En Çok Tercih Edilen Modelleri

Evkur Vestel Wifi Çamaşır Makinesi

Evkur Çamaşır Makinesi Modelleri Fiyatları karşılaştırıldığında tamamen yerli üretim olmasının yanı sıra hem çok kaliteli hem de çok fazla çamaşırı bir anda yıkayacak kapasite de olan sizler için paylaştığımız Vestel marka bu ürünü ön plana çıkaran hususlardan bir tanesi Wifi ile kullanım özelliği bir diğeri ise taksitli Evkur Çamaşır Makinesi Fiyatları 2021-2022 indirimlerinin devam ediyor olmasıdır.

Evkur Çamaşır Makinesi Modelleri Fiyatları
Evkur Vestel Wifi Çamaşır Makinesi

Evkur Vestel Çamaşır Makinesi model olarak son derece kullanışlı bir yapıya sahiptir. Uzun  kısa  sıcak ve soğuk bir çok programa sahip olmasının yanı sıra wifi ile internetten kullanılabilmektedir ayrıca 9 kg çamaşır yıkama kapasitesi bulunan ürün çamaşırlarınızı en az şekilde kırıştırarak yıkamaktadır. A sınıfı enerji tüketimine sahip olan ürün çok fazla enerji tüketmeden en az su ile en iyi yıkama şeklinde dizayn edilmiştir.

Evkur Elden Taksitle Çamaşır Makinesi Kampanyası kapsamında olması gereken rakamlardan daha uyguna satılarak 3.569 liraya mağazalarda sizleri beklemektedir. Beyaz eşya fiyatlarının tavan yaptığı bu günlerde hem elden taksitle hem de bu fiyata bu ürünü bulmuşken kaçırmamanızı öneririm.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir