Mobilya ModelleriMobilya Markalarının En Çok Tercih Edilen Modelleri

Evkur Motosiklet Kampanyası 2021

Evkur Motosiklet Modelleri Fiyatları her renkte ve zevkte müşteriye hitap etmesi amacıyla tasarlanmış eşsiz ürünlerden oluşan geniş bir koleksiyondur hem çeşitlilik hem de fiyat açısından oldukça cazip olan bu ürünler Evkur Elden Taksitle Motosiklet Kampanyası 2021 indirimleri ile 24 aya varan vade seçenekleri ile satılmaktadır.

Evkur Motosiklet Kampanyası
Evkur Motosiklet Modelleri

Arora markasını taşımakta olan bu kayda değer ürünlere sahip olmak isterseniz eğer Evkur Motosiklet Fiyatları 2021 satış rakamlarının normalden daha düşük rakamlardan oluştuğunu aklınızın bir köşesine yazmalısınız çünkü bu durum sizin menfaatinize olacaktır.

2021 Evkur 50cc Motosiklet Kampanyasından yararlanmak isterseniz eğer yapmanız gereken şu olacaktır. Satış fiyatının %30 kısmını peşinat olarak veriyorsunuz kalan kısmı 24 aya varan vade seçenekleri ile elden taksitle ödüyorsunuz. Peşinatı verdikten sonra size en yakın olan servisten motosikletinizi alıyorsunuz.

Not : 49 cc olan bu motorlar kanunlarımız kapsamında sadece B sınıfı ehliyet ile kullanılmaktadır. Bu durumda ekstra bir keyif sağlamaktadır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir