Mobilya ModelleriMobilya Markalarının En Çok Tercih Edilen Modelleri

Evkur Mermer Mutfak Masası Seti

Evkur Mutfak Masası Modelleri ve Fiyatları her zaman olduğu gibi alışveriş yılı olan 2020 senesinde de müşterilerin ilgi duyduğu kategoriler arasında yerini almış olup eğer özellikle mutfağınızda olmak üzere evinizin her alanında kullanabileceğiniz bir ürün arıyorsanız elden taksitli Evkur Mutfak Masası Seti Fiyatlarında şahane bir indirime giderek 2.144 yerine 1.769 lira ile satış yapmaktadır.

Evkur Mutfak Masası Setleri 2020
Evkur Mermer Mutfak Masası Seti

Banklı takım olarak ta bilinen , bu senenin en çok tercih edilen tarzı olan siyah mermer desenli olan bu ürün Evkur Mutfak Masası Kampanyası 2020 indirimleri ile 24 ay elden taksite ek olarak +10 ay elden taksit seçeneği ile hizmet vermektedir.

Evkur 2020 Mutfak Masası Setleri arasında yer alan mermer desenli bu takımın içeriğinde 1 tane bench , 2 tane sandalye , 1 tane de sırt dayama yeri olan çift kişilik bench ve son olarak 4 yada 6 kişilik kullanabileceğiniz mükemmel bir görünüme ve sağlam bir tarza sahip mutfak masası yer almaktadır.

Hem lüks görünümlü olan hem kaliteli olan hem de kullanışlı bir profil çizen bunların yanı sıra Evkur Mutfak Masaları 2020 koleksiyonunda bu tasarım en çok tercih edilen ürün olma özelliğini taşımaktadır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir