Mobilya ModelleriMobilya Markalarının En Çok Tercih Edilen Modelleri

Evkur Siparişim Ne Zaman Teslim Edilir , Evkur Teslimat Süreleri Kaç Gündür

Evkur Siparişim Ne Zaman Teslim Edilir

Evkur Siparişim Ne Zaman Teslim Edilir , Evkur Teslimat Süreleri Kaç Gündür konulu yazımıza başlamadan önce belirtmek isterim burada sizler için paylaştığımız teslimat süreleri olması gereken , ortalama , minimum ve maksimum değerlerden ibarettir bu süreleri etkileyen şeylerde bulunmakta olup bunların başında bulunduğunuz yerin mağazaya uzaklığı , aldığınız ürünün mağaza stoğunda olup olmadığı yer almaktadır.Evkur Siparişim Kaç Günde Teslim Edilir diye bir araştırmaya giriştiyseniz bilmeniz gereken ilk şey teslimat mağazanın bulunduğunuz yere belirlediği teslimat gününde gerçekleşir. Örnek vermek gerekirse A ilçesine salı günü B ilçesine cuma günleri gidilir.

Evkur Teslimat Günlerini mağazalar belirlediği için bunu mağaza dışında başka yerden öğrenmenşz mümkün değildir. Normal şartlarda mağazalar 2 ile 7 gün arasında siparişinizi teslim ederler.

Evkur Siparişim ne Zaman Elimde Olur derseniz sipariş verdiniz onay süreci 15 güne kadar uzayabiliyor daha sonrasında sipariş onaylandı eve gelmesi 10 günü buluyor yani en geç 1 ay içinde siparişiniz teslim edilir ama bu güne 1 ay değilde 5 günde olabilir o mağazanın yoğunluğuna , teslim gününe , ürün stoğuna göre değişir.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir