Mobilya ModelleriMobilya Markalarının En Çok Tercih Edilen Modelleri

Evkur Online Alışveriş

Evkur Online Alışveriş

Türkiye’de bir çok il ve ilçede olan mağazasının yanı sıra Evkur Online Alışveriş imkanıda tanıyan nadir markalardan bir tanesi olup size bu konuda Evkur İnternetten Alışveriş nasıl yapılır ve online ödemeler konusunda küçük başlıklar halinde yardımcı bir metin hazırladık.Evkur Online Alışveriş Nasıl Yapılır ?

– Evkur mağazalarından yaptığınız elden taksitle , kredi kartıyla yada banka havalesi ile yaptığınız alışverişlerin aynısını Evkur sitesinden alışveriş şeklinde de yapabilirsiniz bunun için ilk yapmanız gereken Evkur Online Satış sitesi olan evkur com tr adresine girip sağ üst kısımda bulunan üye kayıt sekmesinden doğru bilgiler beyan ederek üye olmanız gerekmekte , daha sonra üyeliğinizi tamamladıktan sonra sitede bulunan çok çeşitli ürünler arasında alacağınızı bularak ürünün alt kısmında bulunan sepete ekle sekmesine tıklayıp ürünü kendi sepetinize eklemelisiniz. Bundan sonra karşınıza seçenekler çıkacaktır Evkur Online Satış işlemini kredi kartıyla ödemek için ilk seçeneği , elden taksitle ödemek için ikinci seçeneği ve banka havalesi ile ödeme yapmak için üçüncü seçeneği tıklıyorsunuz. Elden taksit seçeneğini tıkladığınızda açılan taksit seçeneklerinden kendinize uygun olanı seçerek işleminize devam ediyorsunuz. Eğer ki kredi kartı ile ödeme yapıyorsanız zaten fatura adresini girip , kart bilgileri ile ödemenizi yapıp tamamlıyorsunuz başka bişeye gerek yok yalnız Evkur Online Taksitle Alışveriş seçeneği ile alım yapacaksanız teslimat adresini gireceksiniz ve onay için sizinle iletişim kurmalarını bekleyeceksiniz.

Evkur Online Ödeme

Evkur Online Taksit Ödeme talebi yapacaksanız eğer böyle bir seçenek bulunmamakta olup ödemelerinizi her zaman mağazalardan yada PTT şubelerinden yapabilmektesiniz eğer ki bu konu hakkında daha detaylı bilgi isterseniz Evkur Taksit Ödeme konulu yazımızı okumalısınız.

Evkur İnternetten Elden Taksitle Alışveriş hakkında sizi aydınlatmak amaçlı yazdığımız yazımız umarım yardımcınız olur eğer kafanıza takılan daha farklı bir konu veya bu konu hakkında sormak istediğiniz bir şey olursa yorumlar kısmından bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir