Mobilya ModelleriMobilya Markalarının En Çok Tercih Edilen Modelleri

Evkur İade ve Degişim

Evkur İade ve Degişim

Aldığınız ürünlerde herhangi bir sıkıntı varsa Evkur İade ve Degişim konusunda size zorluk çıkarmayacak kalifiye markalardan olup mağazanın uyguladığı resmi prosedürün dışına çıkmayacaklardır.Evkur İade ;

Evkur İade hakkınızın oluşması için ürünü internetten almış olmanız gerekmekte çünkü internetten alınan ürünlerde 14 iş günü içerisinde koşulsuz Evkur İade Hakkınız bulunmaktadır.

Evkur Değişim ;

İnternetten veya mağazadan farketmeksizin aldığınız ürünlerde bir sıkıntı olması halinde Evkur Değişim hakkınızı kullanarak aldığınız ürünün aynısını çok rahat bir şekilde değişim yapabilmektesiniz.

Evkur İade ve Değişim Yapılmayanlar ;

Mağazalardan veya internetten aldığınız aşağıdaki ürünlerde kusurlu veya ayıplı bir durumu olmadığı sürece kesinlikle iade veya değişim yapılmamaktadır.

  • Cd , Dvd
  • Kartuş ,  Toner
  • Her Türlü Yazılım
  • Programlar
  • İç Giyim
  • Kozmetik
  • Parfüm

Bu ürünlerde Evkur İade ve Degişim sadece hatalı ürünlerdedir.

İade Ücretini Geri Alma ;

İnternetten yapılan alışverişlerde ürün Evkura ulaştıktan sonra 3 gün içinde ücreti alışveriş yaptığınız karta iade yaoılmaktadır , mağazadan yapılan alışverişlerde iade olmadığı için ücret söz konusu değildir.

Arızalı Ürün Değişim ;

Aldığınızda arızalı olmayıp 6 ay içinde sizden kaynaklanmayan bir sebeple arızalandıysa eğer ürün servise giymesi gerekmekte ve servisten ürün değişim formu vermeleri halinde Evkur Değişim hakkınızı kullanmanızda sıkıntı çıkarmayacaktır.

Ayıplı Ürün Değişimi ;

Ayıplınürün değişimlerinde 6 ay içerisinde 0212 473 46 46 müşteri hizmetleri numarasını arayarak ürünle ilgili sıkıntıyı bildirerek değişim sağlanabilir lakin Evkur İade için teknik servis raporu isteyebilir buda aklınızda olsun.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir