Mobilya ModelleriMobilya Markalarının En Çok Tercih Edilen Modelleri

Evkur Alışveriş

Evkur Alışveriş

Evkur taksitle alışveriş yapabileceğiniz güvenilir markalardan biri olduğunu çok uzun yıllardır kanıtlamış , Evkur Alışveriş sistemini müşterilerine benimsetmiş buna ek olarak benzer sistemi kullanan farklı markaların türemesine öncülük etmiştir.Evkur Alışveriş mağazalarında evinizin mobilya ve dekorasyonunda , beyaz eşyadan spor aletlerine yani aradığınız herşeyi 24 aya varan taksit imkanları ile çok uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Evkurdan Alışveriş Yapmak ?

Evkur mağazalarından ve evkur com tr adresinden peşin alışveriş yapmanın sıradan bi mağazadan alışveriş yapmaktan hiç bir farkı yoktur beğendiğiniz ürünü alın kasada parasını ödeyin ve çıkın.

Evkurdan Taksitle Alışveriş Nasıl Yapılır ?

Evkurdan taksitle alışveriş yapmak için yapmanız gereken alacağınız ürünü satış danışmanları eşliğinde beğenerek ürünü kasaya götürerek ordan satış işlemleriniz için ikamet , telefon ve iletişim bilgileri alınıp 15 günlük araştırma sürecini başlatmış olursunuz böylece Evkur yetkilileri gelip sizi adresinizde araştırıp eğer ki borcunuzu ödeyeceğinize kanaat getirirlerse sizi arayarak olumlu veya olumsuz dönüş sağlayacaklardır.

Anlayacağınız Evkur Senetle Alışveriş yapmak istediğinizde ilk seferinde maksimum 15 günlük bir araştırma süreci olacaktır ve daha sonraki Evkur alışverişlerinizde böyle bir süreç olmayacaktır beğendiğiniz ürünü alıp gidebilceksiniz. evkur com tr adresinden alışverişlerinizde banka kartı yada kredi kartı olmak zorundadır onda bir ayrıcalık yada elden taksit yoktur.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir