Mobilya ModelleriMobilya Markalarının En Çok Tercih Edilen Modelleri

Evkur Telefon Fiyatları

Evkurda Telefon Fiyatları

Her geçen gün teknolojiye ayak uydurarak değişen Evkur telefon modelleri arasında aradığınızı bulamama gibi bir durum söz konusu değil ayrıca Evkurda telefon fiyatları peşin alımlarda piyasa ile aynı seviyelerde bazı modellerde ise sağladığı Evkur telefon kampanyaları ile ucuza gelmekte yada yanında verdiği hediyeler ile müşterilerini mutlu etmekte.



Evkur taksitle cep telefonu almak isteyenlerin en çok tercih ettiği alışveriş markalarının başında gelmektedir çünkü elden taksitle , kredi kartsız ve peşinatsız telefon alabileceğiniz yerler çok sınırlı sayıda olup hiç biri Evkur 2018 telefon fiyatları ile rekabet edebilecek uygunlukta satış yapamamaktadır hâl böyle olunca Evkurdan taksitle telefon almak çok mantıklı bir karar oluyor.

Farklı telefon markalarının çok sayıda seçeneğini satışa sunan Evkur mağazalarından alabileceğiniz telefon markaları ise Samsung , Lg , Sony , Huawei , Xiaomi ve Apple iPhone modelleridir.

Evkur Telefon Fiyatları ;

 • Samsung Galaxy S9 : 5.199,00 TL
 • Samsung Galaxy S8 : 4.299,00 TL
 • Samsung Galaxy A8 : 3.099,00 TL
 • Samsung Galaxy A6 : 2.299,00 TL
 • LG G7 ThinQ : 4.899,00 TL
 • LG V30 Plus : 4.399,00 TL
 • LG G6 : 1.999,00 TL
 • Sony Xperia Xz : 2.199,00 TL
 • Sony Xpeia XA1 : 1.699,00 TL
 • Huawei P20 : 2.599,00 TL
 • Huawei Mate 10 : 2.399,00 TL
 • Xiaomi Redmi 5 : 1.399,00 TL

Yukarıda Evkur 2018 Telefon fiyatları yer alan modeller dışında da çok sayıda telefon bulunmaktadır , paylaştığımız telefonlar en çok tercih edilen modeller olup bunlara ekleyebileceğimiz iPhone 6s ve iPhone 7s telefonda çok aranıp tercih edilen Evkur telefon modellerinden olup bütün mağazalarda bulunmadığından sizleri yanıltmamak adına paylaşım yapmadık Evkur iPhone fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz yorum bırakın size dönüş sağlanacaktır ayrıca paylaştığımız Evkur telefon fiyatları peşin alımlarda geçerli olmakla birlikte eğer ki peşin almak düşüncesinde değilseniz Evkur Taksitli Telefon Fiyatları 2018 rakamlarıda elimizde mevcuttur eğer ki merak ediyorsanız bize ulaşırsanız yardımcı olmak isteriz.

Evkurdan Taksitli Telefon Almak ;

Evkur telefon fiyatları gayet cazip olsa da siz ödeme gücünüz yoksa ve Evkurdan taksitle telefon almak istiyorsanız yapacağınız şeyler çok basittir ve %95 ihtimalle telefon almanızda bir sıkıntı olmayacaktır. Yapmanız gerekenler Evkur telefon modelleri arasında size en uygun olan telefonu seçmek , seçenek çok olduğundan kafanız karışabilir acele etmeyin , telefonu beğendikten sonra oradaki satış danışmanı arkadaş sizi kasaya yönlendirecektir , kasaya geldiğinizde alacağınız telefonu ve istediğiniz taksit sayısını söyledikten sonra kimlik iş ve adres bilgilerinizi alıp sizi araştırmak için en fazla 15 gün süren bekleyişe alacaklar. Bu süre zarfında yapmanız gereken bir husus yok size 15 gün içinde olumlu yada olumsuz dönüş sağlanacak olup eğer ki Evkurdan telefon almak ile ilgili bir sakınca görmemişlerse sizi mağazaya çağırıp telefonu teslim edecekler. Bu anlattıklarımın dışında yapmanız gereken hiç bir şey yok Evkurdan telefon almak bu kadar basit.

Son bir not düşmek gerekirse Evkur Telefon Fiyatları eğer ki alışverişiniz peşin olacaksa bir hayli uygundur lakin araya vade girecekse her sektörde olduğu gibi Evkur Taksitli telefon fiyatları peşin alıma göre biraz yüksektir bunu düşünerek alışverişinizi yapın.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir