Mobilya ModelleriMobilya Markalarının En Çok Tercih Edilen Modelleri

Evkur Telefon Kampanyaları

Evkur Telefon Kampanyaları

Evkur telefon kampanyaları sayesinde Evkurdan telefon almak artık çok daha kolay bir hale geldi çünkü Evkur taksitli telefon almak isteyenlere yüksek vade farkı koyduğundan Evkurda telefon fiyatları piyasanın çok üstüne çıkıyordu bu sebeple çok tercih edilmiyordu.Evkur cep telefonu modellerinin hepsinde olmasa da her markanın bazı telefonlarında Evkur Telefon kampanyası adı altında bazı indirimlere , müşteriyi memnun edecek değişimlere girerek Evkur telefon fiyatlarını piyasa seviyelerine çekti.

Evkur Telefon Kampanyaları ;

 • Peşin Fiyatına 10 Taksit : Evkur taksitli telefon alışverişlerin bazı telefonlarda 10 taksitli alımlarda prşin fiyatına satış gerçekleştirmektedir.
 • Hediye Kırılmaz Cam : Evkur telefon modellerinden aldığınız modele uygun kırılmaz cam Evkur tarafından hediye edilmektedir lakin taktırmak veya takmak sizin sorumluluğunuzdadır.
 • Mapfre Sigorta : Evkurda satılan telefonların hepsinde zor gün sigortası hediyedir.

Bu yazılı olan indirim etkileri sadece aşağıda adı geçen telefonlarda dahildir daha detaylı bilgi ve kampanya haberleri için en yakınınızdaki Evkur mağazasına gitmenizi tavsiye ederiz.

Evkur Kampanyalı Telefonlar ;

 1. LG G7 ThinQ
 2. Samsung Galaxy A6
 3. LG G6
 4. Samsung Galaxy S9 , S9+
 5. Vestel Venüs Z20
 6. Huawei Mate 10 Lite
 7. Casper Via A2
 8. Casper Via G1
 9. LG V30 +

Evkur telefon kampanyaları kapsamında satılan bu telefonların hepsinin kampanya etkileri yukarıdadır sadece Lg V30+ cep telefonunun yukarda bahsettiğimiz koşulların dışında yanında arzum okka türk kahvesi makinesi hediye verilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir