Mobilya ModelleriMobilya Markalarının En Çok Tercih Edilen Modelleri

Evkur Anka Genç Odası Takımı

[envira-gallery id=”551″]

Evkur mağazalarında gençlerin beğeneceği birbirinden güzel genç odaları arasında sade bir estetiği sahip olan Evkur Anka Genç Odası Takımı uygun fiyat ve düşük taksitlerle sunulan modern görünümü ile dikkatleri üzerine çeken country tarzında bir model.Evkur Anka Genç Odası Takımı üzerine lazer yakma ile desen verilmiş opak beyaz renkte fevkalade bir üründür. Evkur genç odasında kül renginde kapitone desenli başlıkla kombine edilmiş tek kişilik karyola , 2 desenli ve 1 aynalı kapaktan oluşan gardırop , 4 katlı geniş raf sistemine sahip kitaplık , masaüstü veya laptop bilgisayarlar için uygun üzerinde çekmeceleri ve kapaklaru bulunan çalışma masası ve üzeri desenli çekmece klapaları ile komodin ve şifonyer bulunmaktadır. Evkur genç odasında beyaz renk uzun akşap ayaklar , üzeri lazer yakmalı klapa ve kapaklar ayrıca modüllerin üst kısmında bulunan siyah desenli aplikler dikkat çekmekte.

Evkur mağazalarından hem genç kız hemde erkekler için uygun , sade görünümlü lakin kaliteli bir genç odası alacaksanız Evkur Anka Genç Odası Takımı tam size göre.

Evkur Genç Odası Fiyatları ;

Ürün takım olarak satılmadığından fiyatlar modül modül fiyatlandırılmaktadır eğer ki takım olarak alacaksanız yorum bırakın anlık fiyatını söleyelim.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir