Mobilya ModelleriMobilya Markalarının En Çok Tercih Edilen Modelleri

Evkur Arzum Tostçu Granite Tost Makinesi

[envira-gallery id=”237″]

Küçük ev aletlerinde geniş bir ürün yelpazesi bulunan Evkur mağazalarında satılan tost makineleri arasında kullanım kolaylığı ve çok fonksiyonlu oluşu ile Evkur Arzum Tostçu Granite Tost Makinesi çok tercih edilmesi ile dikkat çeken bir ürün.Evkur Arzum tostçu  tost makinesi kırmızıya dönmüş şık bir renkte üretilmiştir. Dayanıklı yapışmaz 5 katmanlı Granite yüzeyi sayesinde sağlıklı ve lezzetli tostlar yapmanızı sağlayacak olan evkur tost makinesini 180° açarak ızgara olarakta kullanabilirsiniz. 1800w ısınma kapasitesi ile yakmadan tostlarınızı yapabilirsiniz. Tost ekmeği ile yapıldıpı var sayıldığında 6 tane tostu aynı anda yapabilmektesiniz. 3 farklı ısı ayarı sayesinde pişirdiğiniz yiyeceğe göre ısı ayarlayabilirsiniz. Evkur tost makinesinin en güzel özelliklerinden bir taneside çıkarılabilir granite ızgaralarını rahatlıkla bulaşık makinesinde yıkayabiliyor olmanızdır.

Tost veya ızgarayı seven biriyseniz ve sağlıklı , lezzetli ve pratik bir tost makinesi arıyorsanız size tavsiyemiz Evkur Arzum Tostçu Granite Tost Makinesi olacaktır.

Evkur Arzum Tost Makinesi Fiyatları ;

Peşin \ 10 – 15 – 24 Ay Taksit : 249,00TL

Evkur tost makinesinde peşin fiyatına 24 ay taksit imkanı sunulmuştur kampanyası bitmeden ihtiyacınız varsa kaçırmayın bu fırsatı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir