Mobilya ModelleriMobilya Markalarının En Çok Tercih Edilen Modelleri

Evkur Dünya Tv Ünitesi

[envira-gallery id=”192″]

Televizyon izlerken ekstra keyif alacağınız bir görünümü Dünya Tv ünitesi ile sizlere sunan Evkur mağazalarındaki bir çok Duvar ünitesi arasında gerek tarzıyla gerek kalitesiyle diğer modellerin hep bir adım önünde olan Evkur Dünya Tv Ünitesi her evde kendini gösterebilecek şık bir model.



Evkur Dünya Tv Ünitesi kül renginde yuvarlak bir arka panoya sahip küçük ama işlevsel bir yapıya sahiptir. Arka panonun üstünde biblolarınızı veya dekoratif eşyalarınızı koyabileceğiniz 7 tane büyüklü küçüklü raf bulunmaktadır. Arka panonun önünde küçük boyda beyaz renkte televizyonun yansımalarını önleyecek bir pano daha bulunmaktadır. Televizyonunuzu koyacağınız Tv sehpası tarzındaki bölüm ise ortası açık raflı bölüm olan zarif nokta kulpları  ile 4 tane çekmeceden oluşmaktadır. Beyaz konik ayakların kullanıldığı Evkur Dünya Tv Ünitesinde 18 mm kalınlığında E1 sınıfı kaliteli sunta kullanılmıştır.

Evkur Dünya Tv Ünitesi Fiyatları ;

Evkur Dünya Tv Ünitesi Peşin Fiyatı : 1.259,00TL

Evkur Dünya Tv Ünitesi 10 Taksit Fiyatı : 1.289,00TL

Evkur Dünya Tv Ünitesi 15 Taksit Fiyatı : 1.369,00TL

Evkur Dünya Tv Ünitesi 24 Taksit Fiyatı : 1.519,00TL

Evkur mağazalarında yer alan Dünya Tv ünitesi 2 yıl üretici firma garantisinde olup size demonte şeklinde teslim edilmektedir buda demek oluyor ki ürün size parça olarak gelecek siz evde kendiniz toplayacaksınız. Basit bir kurulumu olduğundan zorlanmayacağınızı düşünerek ürünü tavsiye ediyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir